Jarní víkendovka


Jarní víkendovka je úspěšně za námi. Podařilo se nám získat Michelinskou hvězdu a tím proslavit naši restauraci Rajskou zahradu.

Toužíte po tom stát se kuchařem nebo číšníkem? Máte rádi kvalitní stravu z vybraných surovin? Máme pro vás úžasnou nabídku. Připojte se k nám na přípravném víkendu před otevřením nové restaurace Rajská zahrada ve dnech od 31. 1. do 3. 2. v Dřevohosticích a pomozte nezkušenému kuchtíkovi získat pro restauraci plný počet hvězdiček. 👩‍🍳👨‍🍳


Doprava

Sraz v Brodku u Přerova je ve čtvrtek 31.1.2019 na vlakovém nádraží v 16:50

Sraz v Přerově je ve čtvrtek 31.1.2019 na autobusovém nádraží v 17:20

Příjezd do Brodku u Přerova je v neděli 3.2.2019 na vlakové nádraží v 17:16

Příjezd do Přerova je v neděli 3.2.2019 na autobusové nádraží v 16:20

Platba

Platba proběhne v Brodku na vlakovém nádraží a v Přerově na autobusovém nádraží určenému vedoucímu, který pojede s dětmi. Cena jarní víkendovky je 480Kč.

Přihlašování

Známým způsobem na táborový mail (tabor.eden@gmail.com) odešlete jméno svého dítěte, datum narození a kontakt na rodiče, popř. zda-li má dítě nějaké alergie či užívá léky. 

Co by si měl každý kuchtík sbalit:

Spacák, karimatku, přezůvky, pláštěnku, pevné, nejlépe nepromokavé boty - raději dvoje, hygienické potřeby, kartičku VZP, teplejší oblečení na spaní, vhodné teplé oblečení ven i dovnitř, zápisník, pastelky nebo nějaká karetní či stolní hra nebude na škodu :)

Upozorňujeme, že všechny mobily budou dětem na začátku akce odebrány a vráceny v den odjezdu. Jakákoliv (nutná) komunikace bude probíhat přes telefon hlavního vedoucího víkendovky (730 651 343).

Je zakázáno brát na akci nože, zapalovače,sirky a podobné věci nevhodné pro děti, děkujeme.

Pokud chcete, máte a rádi byste se rozdělili, klidně můžete věnovat i nějakou marmeládu, zeleninu ze zahrádky či sirup, vajíčka... + dobrou náladu a sportovního ducha

Na akci platí táborový řád (viz Přihláška na letní tábor)


Některé plakátky z minulých akcí...